Prawdziwa kobieta ( z listów poetyckich )

Z ciepłą aprobatą traktujesz list pani M. Prawdziwa kobieta zakłada do dżinsów zawsze szpilki, przy sukienkach gustowną bieliznę, pobożną mekką bywa fryzjer i kosmetyczka, nogę na nogę zakłada seksowniej niż Sharon Stone. Chodzi od kina, teatru, czyta o skandalach Gretkowskiej, poetyckich majakach Asturiasa i Limy w „Raju”. Kochająca matką dwójki dzieci z uważnym gestem Niobe, a w kuchni poskramiająca ognistym temperamentem alfa i omega. Potrafi dyskutować o dyktaturze Orbana na Węgrzech, fantasmagoriach Europy z lekkością przenikliwych elfów. Ceni rozpalonych do białości bożków szaleństwa, potrafi czcić bogów rozsądku. Elegancja wywodzi się z jej potęgi smaku, jak i przekorny, dobrotliwy humor. W nocy najczęściej jest niczym wamp z uwodzicielskiego przesłania Maty Hari…
Jestem pewien, że odpiszesz Beziku : „Odnajduję M. w tych słowach całą Ciebie i siebie”. Tak zrobisz, nieskromnie…? Na pewno…I będzie to jak dar światła. Jak dar nieba ?
Kładziemy się do snu i nawet nie udajemy, że śnimy w pościeli bez snu. Dotykamy, obejmujemy ciasno, czujemy blisko i długo, przyciągamy się już pomnożeni w sobie, napięci i nabrzmiali, wilgotni od potu, drżący, dzicy i gwałtowni … Zatracamy się coraz bardziej głębiej…Budzisz się rano wtulona we mnie, uśmiech śni nas na Twoich ustach. One jakby bez obaw i lęku miękko szeptały, że prawdziwa kobieta jest miłością. Mówiły, że kobieta jest miłością…prawdziwą. Nawet jak sen ją przebudzi i pozbawi snów..

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s